eitaa

 کارتن سازی در اصفهان

 

ساخت کارتن متناسب با محصول

ساخت کارتن متناسب با محصول

ساخت کارتن در اصفهان متناسب با محصول و کالائی که قرار است بسته بندی شود را بررسی و نکات فنی و کیفی برای  پیدا کردن  بهترین نوع کارتن که متناسب با کالا ما باشد را تحلیل خواهیم کرد.

 

ادامه...

انواع کارتن

انواع کارتن (لمینتی یا چاپ فلکسو و دایکاتی یا معمولی)

این بخش ما در کارتن سازی اصفهان به بررسی انواع کارتن از دو منظر شکل هندسی و نوع چاپ آن خواهیم پرداخت. بسته بندی و عرضه محصولات آخرین مرحله تولید محسوب می گردد. از این رو جعبه یا کارتن و به طور کلی بسته بندی اهمیت به سزای در معرفی محصول به عهده دارد. در این بخش با انواع کارتن معمولی و دایکاتی و چاپ کارتن بصورت چاپ فلکسو و کارتن لمینتی آشنا خواهیم شد.

ادامه...

 

 

فیلم کوتاه از کارخانه کارتن سازی

توانائی کارخانه زرین نگار چهلستون اصفهان را در یک ویدئو کوتاه به صورت  خلاصه ولی جامع از خط تولید ورق گرفته تا انجام تبدیلات، در یک نمای کلی به تصویر در آورده ایم. بدینوسیله علاوه بر آشنائی با محیط کارخانه کارتن سازی با گوشه ای از توانائیهای ما در روند تولید (تولید ورق سه و پنج لایه، چاپ فلکسو، لمینت پوستر، دایکات با روتاری، لبچسب اتومات و نهایت تسمه کشی) نیز آشنا خواهید شد.

  

اکنون در چند بخش مباحث کلی در خصوص کارتن سازی در اصفهان مانند تجهیزات مورد نیاز کارتن سازی، مراحل ساخت کارتن، روش محاسبه قیمت کارتن و بررسی اصفهان درصنعت کارتن سازی بعنوان یکی شهرهای پیشرو در صنعت بسته بندی را مشاهد خواهید کرد.

 

 صنایع مرتبط با کارتن سازی

در این بخش به مهمترین صنایع مرتبط با ساخت کارتن یعنی کاغذهای مخصوص کارتن سازی ، ورق سازی و در نهایت ضایعات (آخال کارتن) خواهیم پرداخت. ورق کارتن؛ صفحات مسطحی هستند که ساختار اصلی کارتن راتشکیل میدهند. ورق کارتن از کاغذهای مسطح و موجدار به هم چسبیده ای ساخته میشود که عمدتا مواد اولیه آنها کاغذ های بازیافت می باشد.

ادامه مطلب

ساخت کارتن صادراتی در اصفهان

نوع بسته بندی میتواند در معرفی محصولات صادراتی  به کشورهای دیگر نقش مهمی داشته باشد.

ادامه مطلب

کارتن سه لایه در اصفهان

کارتن سازی چهلستون در تولید ورق سه لایه و در نهایت تبدیلات آن به کارتن سه لایه، یکی از کارخانه های مطرح در استان اصفهان می باشد که ...

ادامه مطلب

راه اندازی شغل کارتن سازی

 برای راه اندازی کسب و کار در صنعت ساخت کارتن باید ابتدا تعیین کنیم که با چه مقدار سرمایه و در چه سطحی میخواهیم فعالیت خود را شروع کنیم.

ادامه مطلب

قیمت کارتن

یکی از کنجکاوی هائی که برای خریداران کارتن حتما پیش خواهد آمد، روش محاسبه قیمت کارتن می باشد. مطمئنا ما نمی توانیم تمام جوانبی که در قیمت یک کارتن تاثیر دارد را بیان کنیم ولی سعی خواهیم کرد چهار چوب کلی محاسبه قیمت یک کارتن را با هم مرور کنیم.

 

ادامه مطلب

کارتن پنج لایه در اصفهان

همانگونه که از نام آن مشخص است این نوع از کارتن دارای 5 لایه که سه لایه آن مسطح و دو تای دیگر آن موجدار است که فلوت گفته  می شود.

ادامه مطلب


پایان جستجو

آیا برای بسته بندی محصول یا کالای خود نیاز به انتخاب یک کارتن مناسب  با قیمت خوب  پیدا کرده اید ودر بستراینترنت مشغول جستجو هستید؟ توصیه می کنیم فایل صوتی زیر را بشنوید و یا در صورت تمایل برای مطالعه متن همین فایل صوتی و مطالب تکمیلی تر، اینجا کلیک کنید.

  

مراحل تولید در کارتن سازی اصفهان

تولید کارتن در کارخانه ورق و کارتن چهلستون اصفهان را از زمان ثبت سفارش تا مرحله تحویل بررسی می کنیم. 

بیشتر.... کاتالوگ کارتن و ورق سازی چهلستون اصفهان


در راستای معرفی مجموعه ورق و کارتن سازی چهلستون اصفهان اقدام به تهیه کاتالوگی به فرمت pdf کرده ایم که به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی اقدام به معرفی خدمات و توانائیهای مجموعه نموده و با کمک تصاویری از مجموعه تجهیزات اصلی مجموعه را نیز مشاهده خواهید کرد. در این فایل با دو خط ورق سازی به عرضهای 180 و 250 و سپس با ماشین آلات کارتن سازی و  میزان تولید روزانه آنها آشنا خواهید شد. جهت دانلود فایل ذکر شده بر روی تصویر زیر کلیک کنید.carto esf