کارتن سازی اصفهان

کارتن سازی اصفهان

انواع کارتن (لمینتی یا چاپ فلکسو و دایکاتی یا معمولی)

بسته‌بندی و عرضه محصولات آخرین مرحله تولید محسوب می‌گردد. از این رو جعبه یا کارتن و به طور کلی بسته‌بندی، اهمیت به سزایی در معرفی محصول به عهده دارد. کارتن سازی اصفهان در این بخش شما را با انواع کارتن معمولی و دایکاتی و  انواع چاپ کارتن به صورت چاپ فلکسو و نوع چاپ لمینتی آشنا خواهد کرد.

 

انواع کارتن متناسب با کالا

ساخت کارتن متناسب با محصول

ساخت کارتن متناسب با محصول و کالائی که قرار است بسته بندی شود را بررسی و نکات فنی و کیفی برای پیدا کردن  بهترین نوع کارتن متناسب با کالا شما را تحلیل خواهیم کرد.

تولید کارتن یکی از شاخه‌های صنعت بسته بندی محسوب می‌شود که بر خلاف ظاهر آن که مصرف کننده نهایی یک جعبه مستطیلی ساده می‌پندارد، دارای زوایای پیچیده‌ای است که شرکت‌هایی که محصولات خود را در کارتن عرضه می‌کنند، کم و بیش با معضلات، مشکلات و زوایای پیچیده این نوع بسته بندی واقف هستند. ما در کارتن سازی اصفهان کوشیده‌ایم مجموعه مطالبی را گرد آوری کنیم تا زبان مشترکی باشد بین تولید کننده و مصرف کننده و نتیجه مطلوب مورد انتظار طرفین مهیا گردد.

پارامتر قیمت

مطمئنا یکی از مهم‌ترین موضوعات مورد مناقشه قیمت کارتن می‌باشد. همواره تولیدی‌ها برای اینکه قیمت تمام شده محصول آن‌ها کمتر شود و قدرت رقابت با همکاران خود را داشته باشند، به دنبال راه حل‌های مختلفی هستند و گاها برای آن‌ها کوچک‌ترین تفاوت قیمت حائز اهمیت خواهد بود. گاهی یک تولیدی برای کاهش قیمت تمام شده کالا، از کیفیت بسته بندی خود کم می‌کند که مطمئنا این امر به دلایلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم، به ضررشان تمام می‌شود. این دلایل عبارتند از:


۱. کاهش کیفیت برای کم کردن قیمت کارتن حتما کاهش اصطحکام کارتن را در پی خواهد داشت و باعث لطمه دیدن بسته بندی در زمان حمل و نقل می‌گردد و در نهایت کالای درون کارتن نیز معیوب می‌شود.
۲. جنس نا مرغوب علاوه بر کم کردن کیفیت باطنی جعبه و کارتن، شکل ظاهری آن را هم ناخوشایند می‌کند و مطمئنا یک محصول قابل قبول در یک بسته بندی نا زیبا بازار را به رقیب خواهد داد.

راه حل‌های کارتن سازی اصفهان در خصوص کاهش قیمت کارتن

۱. طبق استاندار موجود جهانی متناسب با حجم ، ابعاد و وزن کالای خود و همچنین چینش انبار ، جنس کارتن خود را انتخاب کنید نه بیشتر از حد انتظار و نه کمتر از آن.
۲. با مشاوره گرفتن از مشاوران فروش، شکل هندسی و ابعاد کارتن را به گونه‌ای انتخاب کنید که در زمان تولید کمترین پرت و دور ریز را داشته باشید.
۳. گرچه تنوع خدمات در این صنعت زیاد هست و حتی بزرگ‌ترین مجموعه‌ها هم برخی خدمات را برون‌سپاری می‌کنند، ولی حدالمقدور تامین کننده‌ای را انتخاب کنید که امکان تولید صفر تا صد کارتن شما را داشته باشد.

در ادامه مباحث کلی در خصوص کارتن سازی در اصفهان مانند تجهیزات مورد نیاز کارتن سازی، مراحل ساخت کارتن، روش محاسبه قیمت کارتن و بررسی اصفهان در صنعت کارتن سازی به عنوان یکی شهرهای پیشرو در صنعت بسته بندی را مشاهده خواهید کرد.

چاپ کارتن و جعبه 

چاپ کارتن را از دو نظر می‌توان بررسی کرد، یکی نوع دستگاه چاپ و به عبارتی روش اجرا و دیگری طرح گرافیکی که شامل تصویر و متن می‌باشد. در این مقاله ما فقط جنبه گرافیکی بسته بندی را مورد بررسی قرار می‌دهیم. یک طرح گرافیکی را می‌توان به دو بخش تصویر و متن تفکیک کرد و در ادامه به نکات هر یک از این دو موضوع خواهیم پرداخت.

طراحی کارتن

جذب مشتری به کمک کارتن و بسته بندی

ساخت کارتن قسمت مهمی از محصول به شمار می‌رود که قادر است ارزش محصول را افزایش و جذابیت بی‌نظیری را به آن اضافه نماید.

کاغذ مخصوص کارتن سازی

جنس کارتن از کاغذهای مخصوص کارتن سازی با گرماژ حدود 130 گرم می‌باشد. این کاغذها از پالم ضایعات کارتن و پالم درختان و ضایعات کشاورزی تولید می‌گردد. متناسب با اینکه درصد پالم کدام یک بیشتر باشد با اسامی کرافت، شبه کرافت، لاینر، تست، تست لاینر و بازیافتی رایج هستند. جهت آشنائی بیشتر با صنعت کاغذ و همچنین قیمت برخی از کاغذها به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

کارتن سازی اصفهان

کارتن سه لایه در اصفهان

کارتن سازی اصفهان در تولید ورق سه لایه و در نهایت تبدیلات آن به کارتن سه لایه، یکی از کارخانه‌های مطرح در استان اصفهان می‌باشد که …

کارتن پنج لایه در اصفهان

همانگونه که از نام آن مشخص است این نوع از کارتن دارای 5 لایه که سه لایه آن مسطح و دو تای دیگر آن موجدار است که فلوت گفته می‌شود.

ساخت کارتن صادراتی در اصفهان

نوع بسته بندی می‌تواند در معرفی محصولات صادراتی  به کشورهای دیگر نقش مهمی داشته باشد.

مراحل تولید در کارتن سازی اصفهان

در این بخش به مهم‌ترین مراحل ساخت کارتن: از ثبت سفارش تا تهیه مواد اولیه مانند کاغذهای مخصوص کارتن سازی، تا تحویل سفارش به مشتری خواهیم پرداخت. 

قیمت کارتن

یکی از مباحث اصلی برای خریداران کارتن، روش محاسبه قیمت آن می‌باشد. مطمئنا ما نمی‌توانیم تمام جوانبی که در قیمت یک کارتن تاثیر دارد را بیان کنیم ولی چهار چوب کلی آن را با هم مرور کنیم.

راه اندازی شغل کارتن سازی

 برای راه اندازی کسب و کار در صنعت ساخت کارتن باید ابتدا تعیین کنیم که با چه مقدار سرمایه و در چه سطحی می‌خواهیم فعالیت خود را شروع کنیم.


نحوه خرید کارتن از کارتن سازی اصفهان

در صورتی که قصد خرید کارتن از کارتن سازی اصفهان را دارید، با راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما در این سایت اشاره شده است با مجموعه ما تماس بگیرید و ثبت سفارش کنید. ما در مجموعه کارتن سازی اصفهان در خواست شما چه به صورت کارتن‌های موجود و یا به صورت سفارشی باشد بررسی می‌کنیم و مطابق با آن کارتن‌ها را آماده و تحویل مشتری می‌دهیم. در نظر داشته باشید که از بهترین متریال و بروزترین روش‌ها برا ساخت و چاپ استفاده می‌کنیم و همچنین روش‌های متنوعی برای پرداخت داریم؛ به طوری که شما می‌توانید به صورت نقدی، چکی و اقساطی بسته مربوطه را خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما در ارتباط باشید.

قیمت کارتن در کارتن سازی اصفهان

در مجموع عوامل مختلفی بر قیمت کارتن تاثیر گذار است. اصلی‌ترین عواملی که بر قیمت تمام شده کارتن تاثیرگذار است عبارتند از نوع کاغذ رویه، نوع کاغذ فلوت، نوع چاپ و تعداد رنگ‌های به کار رفته در آن، تیراژ سفارش، هزینه قالب و هزینه‌های عملیاتی، فروش و حمل و نقل می‌باشد. از سوی قیمت دلار و نوسانات آن بر قیمت این محصول تاثیرگذار است. برای اطلاع دقیق از قیمت کارتن با کارشناسان ما در مجموعه کارتن سازی اصفهان از طریق راه‌های معرفی شده در قسمت تماس با ما در این سایت با ما در ارتباط باشید.

جمع بندی

آیا برای بسته بندی محصول یا کالای خود نیاز به انتخاب یک کارتن مناسب  با قیمت خوب  دارید و در بستر اینترنت مشغول جستجو هستید؟ توصیه می‌کنیم فایل صوتی زیر را بشنوید و یا در صورت تمایل برای مطالعه متن همین فایل صوتی و مطالب تکمیلی‌تر، اینجا کلیک کنید.