صنایع کارتن سازی

ورق کارتن

ورق کارتن

ورق با کیفیت مهم ترین پارامتر تولید کارتن، خواهد بود. شرکت کارتن سازی زرین نگار چهلستون مفتخر است در راستای ارائه ورق کارتن اقدام به راه اندازی خط تولید ورق نموده و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا کوشیده است علاوه بر کاهش هزینه تولید، سرعت و کیفیت مناسب را هم لحاظ نماید. در صورت تمایل به اطلاعات تخصصی در رابطه با انواع ورق کارتن، به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

ادامه مطلب

کاغذ در صنعت کارتن سازی

کاغذ در صنعت کارتن سازی

جنس کارتن از کاغذهای مخصوص کارتن سازی با گرماژ حدود 130 گرم می باشد. این کاغذها از پالم ضایعات کارتن و پالم درختان و ضایعات کشاورزی تولید میگردد. متناسب با اینکه درصد پالم کدام یک بیشتر باشد با اسامی کرافت، شبه کرافت، لاینر، تست، تست لاینر و بازیافتی رایج هستند. جهت آشنائی بیشتر با صنعت کاغذ و همچنین قیمت برخی از کاغذها به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

ادامه مطلب

ضایعات کارتن

ضایعات کارتن

ضایعات کارتن را که آخال نیز اطلاق می کنند می توان یکی از پایه های ثابت در صنعت کاغذ بشمار برد. در ادامه مطالب میتوانید قیمت ضایعات در شهر های مختلف را ملاحظه نمائید. 

ادامه مطلبچرخه تولید کارتن

تصویر زیر فرآیند و سیکل چهارگانه تولید کارتن را که از ضایعات و آخال شروع و در یک سیکل دورانی دوباره به ضایعات میرسد را ملاحظه میفرمائید. با کلیک بر نشانه مثبت هر تصویر می توانید مطالب مربوط به آن بخش را هم مطالعه نمائید 

 

ضایعات کارتن

ضایعات کارتن

  گام اول تولید، بازیافت ضایعات کاغذ و آخال کارتن می باشد.

کاغذ کارتن سازی

کاغذ کارتن سازی

گام دوم جهت ساخت کارتن، کاغذ جهت ساخت ورق می باشد.

کارتن

کارتن

  گام آخر تولید کارتن و به نوعی شروع دوباره تولید کارتن.