wahtsapp

کارتن سازی در اصفهان

کارخانه کارتن سازی زرین نگار چهلستون، در سال 1386 فعالیت خود را با برند زاگرس در بخش تبدیل آغاز نمود و پس ازمدتی با نگاهی راهبردی نسبت به تامین نیازهای کارتن سازان محترم، در سال 1393 با برند زرین نگار چهلستون وارد عرصه تولید ورق کارتنی گردید. با عنایت به تجربیات به دست آمده وارتباط نزدیک با فعالان این صنف، پیرامون تقاضای کارتن سازان، مبنی بر تامین ورق با بهترین کیفیت و قیمت مناسب و تحویل به موقع، سهم کوچکی را در پاسخگویی شایسته به این نیاز مهم ایفا نماید.

کارخانه کارتن سازی، واقع در شهرک صنعتی سجزی با در اختیار داشتن فضای کاری بالغ بر 45000 متر مربع و بهره مندی از نیروی انسانی کارآزموده قادر به تولید ورق های کارتن سه لایه و پنج لایه از عرض 100 الی 250 سانتی متر خواهیم بود ما با در اختیار داشتن دو دستگاه ورق سازی به عرض های 180 و 250 و تولید انواع فلوت C, B  E و تولید روزانه 400000 متر مربع ورق قادر به ارائه تمامی ابعاد و انواع ورق می باشیم.

واحد تبدیلات مجموعه زرین نگار چهلستون با تجهیزات و ماشین آلاتی مانند دو دستگاه چاپ 4رنگ و یک دستگاه چاپ پنج رنگ و همچنین دستگاههای دایکات روتاری، لمینت اتومات و لب چسب تمام و نیمه اتومات و بسیاری از تجهیزات کارگاهی دیگر قادر است روزانه  300000 کارتن چاپی و 50000 کارتن لمینتی تولید نماید.

هماهنگی واحدهای کارتن سازی و ورق سازی زرین نگار چهلستون، تحت یک نرم افزار جامع و در قالب یک ساختار سازمانی اتومات و در عین حال چابک تعریف گردیده به گونه ای که یک مزیت واقعی برای کارخانه محسوب می گردد و ثمره آن تولید هر چه بهتر کارتن با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت می باشد.


پیام مدیریت:

با وجود اینکه کارتن سازی زرین نگار چهلستون، تازه تاسیس شده است اما با توجه به نیروی جوانی  با افتخار می‌گویم که توان و لیاقت صادرات به جایی را داریم که سالیان سال حیاط خلوت تولید کنندگان ترکیه بوده است وعملکرد ما تا به امروز نشان دهنده ادعای ما، خواهد بود.

 
 

  ... برخی از مشتری ها ....

فیلم مقوا سازی اصفهان

 
 

متن فیلم مقوا سازی اصفهان

 

 

 مراحل ساخت مقوا ودوبلکس کردن کردن آن و سپس اجرای چاپ، دایکات و به عبارت ساخت جعبه و در نهایت دستهبندی شیرینگ کردن جعبه ها را در یک فیلم خلاصه ولی جامع که توسط شبکه بازار تهیه شده را مشاهد خواهید کرد.

Login Form

صنعت یا هنر

 

صنعت یا هنر

چاپ و بسته بندی از بسیاری از جهات یک صنعت محسوب میشود و از تکنولوژی و پیشرفت های روز افزون صنعت بهره می برد و از طرفی هر کجا صحبت از چاپ میشود حتما پای هنرهای تصویری و ادبیات به میان می آید. در ساخت کارتن و جعبه هنر گرافیک، نقش پر رنگی دارد و ما در کارتن سازی اصفهان، صنعت و دستگاه های پیشرفت را با خلاقیت و هنر در هم آمیخته ایم تا بیشترین بهروری را از بسته بندی کالا داشته باشیم.