بررسی انواع کارتن و جعبه

 کارتن سازی در اصفهان

 

ورق کارتن در اصفهان

ورق کارتن در اصفهان

کارتن؛ از ورق های مسطحی ساخته می شوند که ساختار اصلی آن از کاغذهای مسطح و موجدار به هم چسبیده می باشد.

کیفیت ظاهری کارتن را با شکل هندسی و چاپ روی جلد آن تامین می کنند ولی کیفیت باطنی کارتن یا به عبارت دیگر مقاومت کارتن نسبت به ضربه ، تنش فشاری و کششی، خراش و پارگی یا میزان جذب آب را کیفیت ورق کارتن مشخص می کند. در مقاله ورق سازی کوشیده ایم تمام جوانب ورق مخصوص کارتن سازی را مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه ...

انواع کارتن

انواع کارتن (لمینتی یا چاپ فلکسو و دایکاتی یا معمولی)

این بخش ما در کارتن سازی اصفهان به بررسی انواع کارتن از دو منظر شکل هندسی و نوع چاپ آن خواهیم پرداخت. بسته بندی و عرضه محصولات آخرین مرحله تولید محسوب می گردد. از این رو جعبه یا کارتن و به طور کلی بسته بندی اهمیت به سزای در معرفی محصول به عهده دارد. در این بخش با انواع کارتن معمولی و دایکاتی و چاپ کارتن بصورت چاپ فلکسو و کارتن لمینتی آشنا خواهیم شد.

ادامه ...

 


پایان جستجو

آیا برای بسته بندی محصول یا کالای خود نیاز به انتخاب یک کارتن مناسب  با قیمت خوب  پیدا کرده اید ودر بستراینترنت مشغول جستجو هستید؟ توصیه می کنیم فایل صوتی زیر را بشنوید و یا در صورت تمایل برای مطالعه همین فایل صوتی و مطالب تکمیلی، اینجا کلیک کنید.

 
 
 
 


 

اکنون در چند بخش مباحث کلی در خصوص کارتن سازی در اصفهان مانند تجهیزات مورد نیاز کارتن سازی، مراحل ساخت کارتن، روش محاسبه قیمت کارتن و بررسی اصفهان درصنعت کارتن سازی بعنوان یکی شهرهای پیشرو در صنعت بسته بندی را مشاهد خواهید کرد.

 

ساخت کارتن متناسب با انواع محصولات

ساخت کارتن در اصفهان

ابتدا مراحل ساخت کارتن در کارخانه کارتن سازی را مرور و سپس متناسب با محصول و کالائی که قرار است بسته بندی شود به معرفی بهترین کارتن متناسب با کالا خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

کار افرینی در صنعت کارتن سازی

راه اندازی شغل کارتن سازی

برای راه اندازی کسب و کار در صنعت ساخت کارتن باید ابتدا تعیین کنیم که با چه مقدار سرمایه و در چه سطحی میخواهیم فعالیت خود را شروع کنیم.

ادامه مطلب

تحلیلی بر کارتن سازی در اصفهان

 بررسی کارتن سازی در اصفهان

اصفهان در کارتن سازی یکی شهرهای پیشرو در صنعت بسته بندی محسوب می گردد. در این بخش به گوشه ای از توانائیهای اصفهان در این صنت مانند تولید ورق کارتن در اصفهان، جایگاه اصفهان در این صنعت و برخی از نیازها و امتیازهای که شهره اصفهان از لحاظ جغرافیائی دارد، اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب

برآورد هزینه کارتن

قیمت کارتن

یکی از کنجکاوی هائی که برای خریداران کارتن حتما پیش خواهد آمد، روش محاسبه قیمت کارتن می باشد. مطمئنا ما نمی توانیم تمام جوانبی که در قیمت یک کارتن تاثیر دارد را بیان کنیم ولی سعی خواهیم کرد چهار چوب کلی محاسبه قیمت یک کارتن را با هم مرور کنیم.

 

ادامه مطلب

دایکات

کارتن دایکاتی

از امتیازات کاغذ، انعطاف پذیری و امکان برش آسان می باشد و برای خلق یک بسته بندی خلاقانه و جذاب از کارتن های طرح مهندسی یا کارتن دایکاتی بهره می برند که از این دو خاصیت کاغذ نهایت استفاده را برای ایجاد جلب توجه مخاطب می برند.

 

ادامه مطلب

کارتن پنج لایه و خصوصیات آن

کارتن پنج لایه در اصفهان

همانگونه که از نام آن مشخص است این نوع از کارتن دارای 5 لایه که سه لایه آن مسطح و دو تای دیگر آن موجدار است که فلوت گفته  می شود.

ادامه مطلب

تجهیزات کارتن سازی

 تجهیزات کارتن سازی

ابتدا به معرفی امکانات و تجهیزات گروه صنعتی زرین نگار چهلستون در خصوص تولید ورق و کارتن می پردازیم وسپس به کمک فیلم و تصویر، تجهیزات موجود در صنعت کارتن سازی را معرفی می کنیم.

ادامه مطلب

ورق و کارتن سه لایه

کارتن سه لایه در اصفهان

کارتن سازی چهلستون در تولید ورق سه لایه و در نهایت تبدیلات آن به کارتن سه لایه، یکی از کارخانه های مطرح در استان اصفهان می باشد که ...

ادامه مطلب

صادرات و کارتن

ساخت کارتن صادراتی در اصفهان

برای صادرات هر نوع کالا یا محصولی به کشورهای دیگر نوع بسته بندی میتواند در معرفی آن محصول نقش مهمی داشته باشد.

ادامه مطلب

 


فیلم کوتاه از کارخانه کارتن سازی

توانائی کارخانه زرین نگار چهلستون اصفهان را در یک ویدئو کوتاه به صورت  خلاصه ولی جامع از خط تولید ورق گرفته تا انجام تبدیلات، در یک نمای کلی به تصویر در آورده ایم. بدینوسیله علاوه بر آشنائی با محیط کارخانه کارتن سازی با گوشه ای از توانائیهای ما در روند تولید (تولید ورق سه و پنج لایه، چاپ فلکسو، لمینت پوستر، دایکات با روتاری، لبچسب اتومات و نهایت تسمه کشی) نیز آشنا خواهید شد. کاتالوگ کارتن و ورق سازی چهلستون اصفهان


در راستای معرفی مجموعه ورق و کارتن سازی چهلستون اصفهان اقدام به تهیه کاتالوگی به فرمت pdf کرده ایم که به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی اقدام به معرفی خدمات و توانائیهای مجموعه نموده و با کمک تصاویری از مجموعه تجهیزات اصلی مجموعه را نیز مشاهده خواهید کرد. در این فایل با دو خط ورق سازی به عرضهای 180 و 250 و سپس با ماشین آلات کارتن سازی و  میزان تولید روزانه آنها آشنا خواهید شد. جهت دانلود فایل ذکر شده بر روی تصویر زیر کلیک کنید.carto esf